Truhlářství LuTo to jsme hlavně my.

Jiří Lukeš

+420 724 259 621

Jaroslav Tošenovský

+420 724 259 620

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa:

Moravsko-slezský kraj,
Okres Frýdek-Místek,
Metylovice č.4, 739 49

Častým řešením schodiště je výroba betonového či kovového skeletu již v průběhu hrubé stavby pro snadnější komunikaci mezi jednotlivými patry se záměrem dokončení do dřevěného obkladu ve finální fázi.

U těchto se setkáváme ve většině případů s konstrukčními chybami týkajícími se tvarových i ergonomických nedostatků, kdy ne vždy je možné jednoduchou cestou sjednat nápravu. Proto vítáme, když objednatel s námi komunikuje již ve fázi přípravy skeletu. Naší praxí je po dohodě rozkreslit a „uhlídat“ správný tvar již od první fáze, čímž je možné ušetřit jak čas, tak i náklady na více práce. U schodišťových skeletů námi dokončených jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Roubený obklad je fasádní systém určen k horizontálnímu obkladu exteriéru případně interiéru budov. Lze jej zařadit mezi zezadu větrané dřevěné fasády. Plochu fasády tvoří fošna a péro naložené na její zadní stranu, ve které jsou drážky pro zmenšení pnutí.

Jsou naším denním tématem. Vyrábíme je ze všech dostupných dřevin, ve všech reálných tvarech a odstínech, s doplňky různých kombinací materiálu. Při návrzích dáváme přednost lidskému vkusu, citu a řemeslné zručnosti.

Kolektiv mladých truhlářů-stolařů musí moderní výrobní metody doplnit řemeslnou dovedností, jen tak je možné vytvářet dřevěná samonosná schodiště nejrozmanitějších tvarů a provedení, kdy je kladen důraz nejen na estetické požadavky, ale zejména na technické a ergonomické vlastnosti.

© 2018 Všechna práva vyhrazena truhlářství LUTO

Please publish modules in offcanvas position.